רהיטי דורון פרופיל החברה
חברת רהיטי דורון נוסדה בשנת 1949 והתמקצעה בייצור ארונות קיר ומערכות עבודה ברמת גימור גבוהה ואיכותית. בשנת 2005 רכש אופיר ליבר את החברה ומיד האיץ, שיפר והרחיב את מערך הייצור והשיווק שלרהיטי דורון, הכניס מערך מחשוב מתקדם, פיתח את רשת החנויות ומיתג את רהיטי דורון כרשת נחשקת של חדרי ילדים ולנוער. כיום רהיטי דורון הינה רשת רהיטי הילדים והנוער הגדולה, המתקדמת והנחשקת ביותר בישראל ובבעלותה מפעל לייצור רהיטים בסדרות גדולות, רשת חנויות בפריסה ארצית ועשרות אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים.
רהיטי דורון היא מרשתות רהיטי הנוער הגדולות בישראל ובעלת 10 סניפים!
הניסיון שלנו עם רהיטים מתחיל עוד ב1949. מאז ועד היום אנו מתגאים באיכות המוצרים שלנו, ברמת הגימור ובמקצועיות כל המעורבים, מתהליך ההזמנה והייצור ועד למובילים והמרכיבים של רהיטי הנוער. אם הינכם מעוניינים בחדרי נוער פנו אלינו, ובעזרתנו תמצאו את האיזון המושלם בין יעילות, יופי, מחיר והכי חשוב, הרצון שלכם או של הילד או הנער שלכם.
החברה שלנו עוסקת כבר שנים רבות בענף שירותי רהיטי נוער, חדרי נוער, מחפשים מחירים אטרקטיביים כנסו עוד היום לאתר שלנו ותהנו ממבחר ענק של שירותים מהמובילים בארץ.
לפרטים נוספים צלצלו עוד היום ותהנו ממבחר ענק של מחירים מיוחדים והכי חשובים אטרקטיבים מפני שאצלנו חשוב ביותר השירות שאתם מקבלים קהל לקוחותינו.
אז אם אתם גם רוצים להצטרף למשפחת רהיטי דורון פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים.

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט